از محصولات مهم و پرکاربرد شرکت پالیزگام کفپوش لاستیکی می باشد. این محصول که از دانه های گرانول تولید شده دارای استقامت بالا  می باشد. پالیزگام بارعایت نکات ایمنی و بهداشتی و استانداردهای لازم محصولات فومی صنعتی، ورزشی، تبلیغاتی و ... را در بالاترین کیفیت عرضه می نماید.  کفپوش لاستیکی از نوع گرانولی در پالیزگام با بالاترین کیفیت تولید شده و مناسب برای باشگاه ورزشی بدنسازی و پارک ها می باشد. این کفپوش گرانولی با دوام در پالیزگام به صورت جزئی و عمده به فروش می رسد.

در باشگاه های بدنسازی به دلیل قرار گرفتن دستگاه ها و وزنه های سنگین بر روی کفپوش، نیاز به به کفپوشی محکم، مقاوم و ضد ضربه می باشد تا  بر اثر فشار ناشی از دستگاه ها آسیبی نبیند.

در پارک و سایر فضاهای سر باز نیز به دلیل تابش نور خورشید و ریزش برف و باران بر روی کفپوش نیاز به کفپوشی مقاوم و ضد آب می باشد تا در اثر تابش آفتاب تغییر رنگ نداده و بر اثر ریزش برف و باران نپوسد.

در زیر کفپوش ها شیار هایی وجود دارد که جهت عبور آب از زیر آن ها می باشد. نوع خاصی از کفپوش لاستیکی که به آن کفپوش پایه تخم مرغی می گویند دارای پایه های تخم مرغی شکل بوده  که جهت عبور راحت تر آب از زیر آن بوده و مناسب برای پارک ها می باشد تا پس از شستشو یا آبیاری، آب در زیر کفپوش باقی نماند و راهی برای عبور داشته باشد. 

کفپوش لاستیکی در ابعاد و ضخامت های مختلف تولید شده و دارای رنگبندی متنوع می باشد.

این کف پوش به صورت قطعه ای بوده و به دلیل سنگین بودن نیاز به نصب ندارد اما در صورت تمایل می توان آن ها را  به وسیله پیچ یا چسب به زمین وصل نمود.

شستشوی کفپوش لاستیکی نیز به دلیل ضد آب بودن به راحتی امکان پذیر بوده و پس از شستشو به راحتی خشک می شود

منبع: کفپوش لاستیکی

تلفن تماس : 02155579262 , 02155581951